Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Szczepidło

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie 2-pokojowe

III,Konin(Szczepidło + 6 km)

227 000 zł38,20 m² 5 942,41 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania znajdującego się na III Osiedlu, ul Tuwima w Koninie. Nieruchomość idealna dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim; poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Kępa

Kępa(Szczepidło + 13 km)

777 000 zł900 m² 863,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą działki budowlanej w Kępie. Szczegóły nieruchomości Powierzchnia: 9 a Typ działki: budowlana Media: woda ( własna studnia ) , prąd Droga.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Konin(Szczepidło + 6 km)

235 000 zł38,30 m² 6 135,77 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 38,3 położone przy ul. Dworcowej w Koninie. Mieszkanie słoneczne od strony południowej, lokal posiada dwa pokoje 15,7 m2 i 10,4 m2 oraz jasną kuchnię.

Szczegóły ogłoszenia

34 zł/m²150 m² 5 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal handlowy o pow. 170 m2 zlokalizowany na parterze budynku, z witryną i bezpośrednim wejście z ulicy. Okazja - 34 zł/m2 - parter Lokalizacja: konin, zatorze ul.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna przy lesie Niedźwiady Małe

Niedźwiady Małe(Szczepidło + 15 km)

1 550 000 zł3 100 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż wyjątkowa działka rekreacyjna o powierzchni 3100 m2, położona bezpośrednio nad Jeziorem Licheńskim, zabudowana budynkiem letniskowym, zlokalizowana w Niedźwiadach Małych, gm.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł48,14 m² 6 647,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe rozkładowe mieszkanie z balkonem, o powierzchni 48,14 m2, w dobrym stanie, w pełni umeblowane do zamieszkania, usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Konin(Szczepidło + 6 km)

259 000 zł31,70 m² 8 170,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się przy ulicy Broniewskiego w Koninie. Nieruchomość idealna np. dla osób poszukujących bliskiego dostępu do.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Konin

Konin(Szczepidło + 6 km)

3 500 000 zł1 500 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:5 200 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży obiektu biurowo/ produkcyjno/ usługowo/ magazynowego o powierzchni użytkowej ok. 1 500 m2 w Koninie. Obiekt posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Brzeźno

Brzeźno(Szczepidło + 8 km)

180 000 zł1 934 m² 93,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną w miejscowości Brzeźno gmina Krzymów. Jedną z wielu zalet działki jest jej idealna lokalizacja, cicha i spokojna okolica, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Stanisławowo

Stanisławowo(Szczepidło + 22 km)

4 551 000 zł800 m² 5 688,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż nowoczesny obiekt gastronomiczno-noclegowy "restauracja & Pokoje 'zatoka'" położony w malowniczej miejscowości Stanisławowo, gmina Ślesin. Budynek o powierzchni użytkowej 339.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Szczepidło

Szczepidło,wielkopolskie

85 000 zł1 001 m² 84,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1001 m, usytuowaną w malowniczej miejscowości Szczepidło, gmina Krzymów. Nieruchomość objęta jest wydanymi warunkami zabudowy na budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szczepidło

Szczepidło,wielkopolskie

399 000 zł180 m² 2 216,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:808 m²

Na sprzedaż dom do wykończenia położony w miejscowości Szczepidło gm. Krzymów. Bardzo spokojna okolica w otoczeniu pól i zabudowy domów jednorodzinnych, a jednocześnie blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Szczepidło

Szczepidło,wielkopolskie

137 000 zł2 704 m² 51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki pod budowę domu w spokojnym miejscu, w otoczeniu zieleni, otulinie leśnej w pobliżu Konina ? Nieruchomość o powierzchni 2704 m2 jest idealna by zaprojektować.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij